top of page

Masáže

Prístrojová masáž tela

Naša skvelá masáž tela s prístrojom Relax & Tone, ktorý urobí 2500 otáčok za minútu Vám pomôže uvoľniť napnuté svalstvo po celodennej námahe v práci, či už stojíte alebo sedíte za počítačom. Vyskúšajte naše skvelé masáže na ramenách, chrbte, laktiach, bruchu, stehnách alebo lítkach, trvajú 20 minút.

 

Peelingová očisťujúca masáž

Naša skvelá masáž v kombinácií s očisťujúcim telovým pílinom, Vás prevedie nezabudnuteľným zážitkom. Zmyselne voňavý telový píling vám zjemní pokožku. Kryštáliky soli a prášok z mandľových škrupín odstránia odumreté bunky a vyhladia pokožku. Píling je obohatený o tonizačný zázvorový olej, hydratačné a zjemňujúce zložky, upokojujúci olej zo sladkých mandlí a ochranný vitamín E.

 

Olejová hydratačná masáž

Nádherne voňavá olejová masáž s olejom s hydratačnými zložkami, antioxidantmi, olejmi zo zázvoru, kokosu a sladkých mandlí a vitamínom E. Skrášli a vyživí vašu pokožku.

 

Gélová uvoľnujúca masáž

Masážny gél s mentolom a esenciálnymi olejmi je vyrábaný z prírodných zdrojov, bez obsahu konzervačných látok a umelých farbív. Gél sa rýchlo absorbuje, zvlhčuje a vyživuje pokožku. Obsahuje mentol, preto má chladivý účinok a redukuje svrbenie pokožky.

 

Másáž špeciál Z proti bolesti a únave

Masážna emulzia využívaná pri tejto masáži odstraňuje bolesť a únavu častí tela a svalstva. Obsahuje účinné latky priznivo pôsobiace na bolestivé stavy z nadmerného alebo nesrovnomerného zaťaženia pohybového ústrojenstva.

bottom of page